Polski MMORPG


#1 2008-04-06 11:55:08

GirionD

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 7
Punktów :   

Regulamin Słowa Pisanego

cytat z kodeksu karnego,,
Art. 1
Mieszkańcy Hornii powinni zachowywać się godnie. Częste wyłudzanie, nie wywiązywanie się z umów słownych i pisemnych, i prośby o dobra materialne są uznawane za zachowanie niegodne. Karą za nie wywiązywanie się z umów jest 3 dni w drugim kręgu kryształu przy kaucji jaką wyznaczy sąd. W pozostałych przypadkach omówionych w tym punkcie sędzia ma obowiązek pozbawić takiego mieszkańca wolności na okres 3 dni, oraz nadać takiemu mieszkańcowi rangę żebraka.

Art. 8
Zabronione jest obrażanie innych mieszkańców. Za obrażanie innego mieszkańca grozi kara do 15 dni pozbawienia wolności (wtrącenie do drugiego kręgu kryształu). W szczególnych przypadkach może to być wtrącenie do trzeciego kręgu kryształu (ban i kasacja postaci). Dopuszczalna jest obraza w granicach klimatu, osąd co do charakteru obrazy leży w kompetencji inkwizytora zajmującego się sprawą."

Każdy mieszkaniec Hornii warażać ma się zgodnie z klimatem starożytno-średniowiecznym . Znaki szczególne

** odzielamy czynność

//\\coś nie związane z klimatem

(()) myśli postaci

np. *usiadł na krześle

//ale mam dobrego kompa\\

((ale on brzydki))

To pomoże wam w tym Świecie Hornii

Ostatnio edytowany przez GirionD (2008-04-06 11:55:37)

Offline

 

#2 2008-04-06 12:01:33

Royalpl

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 19
Punktów :   -1 

Re: Regulamin Słowa Pisanego

Regulamin podpisany prze zemnie i w chodzi wżycie z dniem 6 kwiecień 2008r.

Offline

 

#3 2008-04-06 17:47:24

Nazih

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Regulamin Słowa Pisanego

GirionD masz po niekąd rację jeśli chodzi o obrażanie , lecz pamiętajmy że Moja Postać może naubliżać Twojej bo ma takie widzi mi się, lecz nie może to wychodzić po za grę.

Ponawiam prośbę do Admina o ogłosznie 1 lub 2 osób jako strażników (czy jak kto woli inkwizytorów)
Jak widzę GirionD wyraża takie aspiracje , ja również

Popieram sprawę klimatyczności . P.s GirionD walnij ,może jakąś kropę przed D bo duża litera na końcu ?

Po czwarte , jeśli chodzi o znaki ** , to jak najbardziej tak , lecz chciałbym zwrócić uwagę że ŻADNA postać w tym świecie nie ma tak wysokiej empatii (wiedzenie co inna postać odczówa) żeby gracz mógł wiedzieć , można napisać że ma grymas na twarzy czy jakieś zachowanie po którym można wnioskować nastrój .
Nie można powiedzieć że postać coś myśli . Nie jesteśmy wampirami że mamy taką empatię.
Więc rzeczy ((ależ on brzydki)) w kontekście myśli jest niedopuszczalne.

Offline

 

#4 2008-04-06 18:02:36

GirionD

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Regulamin Słowa Pisanego

NIE PATRZCIE NA TO D BO PISAŁEM SZYBKO NO I TAK WYSZŁo!!!

A tek wogule nie wiem jak to edytować w profilu tgo nie ma:D

a nazih wiem że grasz w ceralain bo masz u mnie dom wynajęty:D

Offline

 

#5 2008-04-06 18:26:02

Nazih

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Regulamin Słowa Pisanego

OO , tak jestem na cel... ale powiem szczerze że grałem w WoD , i tego pierwszego i tego drugiego. Teraz szukam innego mmorpg , bo WoD jest już tylko jeden zrobiony przez Malcolma, na niego też się wbiłem, ale czy będę grał to nie wiem

A jeśli chodzi o nieklimatyczność , to jest to poczatek gry i są osoby którzy nie mają nic wspólnego z klimatem , ale tzreba ich albo pouczyć , albo wyciąć z gry. Takie jest moje zdanie.

Trzeba po prostu rozróżnić kto się czym będzie zajjmował
Admin mówił że kilka osób się zgłosił do spraw technicznych. Ja mogę sie zająć fabułą i tymi sprawami.

A jeśli chodzi o sprawę resetów. Wydaje mi się ze powinny być co jakiś czas (co 2 godziny na przykład)
Bo jeśli będzie widniała informacja że reset jest co kilka minut to dostaniemy rzeszę koksiarzy a nie graczy którzy będą chcieli grać fabularnie. Efekt będzie taki że Horn stanie się koleną grą w stylu bite fight . Czyli jednej wielkeij rzeżni, gdzie ludzie będą klikali a nie grali.

Offline

 

#6 2008-04-06 20:04:56

GirionD

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Regulamin Słowa Pisanego

Trzeba jeszcze napisać historię i mapkę zrobić ja mam kawałek historii A i WPROWADZIĆ KLIMAT!!!!!!!!!!

Offline

 

#7 2008-04-06 21:33:53

Nazih

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Regulamin Słowa Pisanego

Jeśli chodzi o mapkę i historię to racja , przyda się . Ale nie jest to podstawa.
Bardziej martwię się o klimat.
Za każdym razem jak pisze o profil , o jakieś info na temat postaci to kazdy to ma w dupie.
A no i prośba do Admina żeby podał w wieściach datę wpakowania do więzienie za nieklimatyczne imiona.Tyczy się to wszystkich graczy.
Rozumiem że nie każdy może mieć doświadczenie w pisaniu o swojej postaci , więc na profil dałbym więcej czasu.
Sam po prawdzie nie mam za dużo , ale zmieni się to na dniach , gdyż nie mam jeszcze gotowej koncepcji postaci.

Offline

 

#8 2008-04-07 06:08:24

GirionD

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Regulamin Słowa Pisanego

Więjszość będzie wiedzieć ,ale i tak nikt nie wchodzi na forum a co dopiero ma pisać kliamtycznie:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aod-plemiona.pun.pl www.zzn.pun.pl www.lareallife.pun.pl www.nh-team.pun.pl www.mpowerclub.pun.pl